Bayındır Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Bayındır Kardeşler nakliyat

Lojistik kapsamında 1990'lardan bu güne hizmet sunduğumuz zaman içinde oldukça fazla sayıda birey, şirket ve de devlet kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde önde gelen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Müşterilerine kaliteli ve emniyetli işlemler yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde güçlü referanslar sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat kurumsal altyapısı, şehir içi ve iller arası taşımacılık faaliyet alanında faydanıza sunduğu 4 adet orta boy ve 8 tane 10 tekerli taşıma kamyonu, şehiriçi asansörlü nakliye hizmetlerinde opere ettiği 1 tane taşıma asansörü aracı, hassas materyal koruma işlemleri için 750 metrekare dahili alanı bulunan, güvenli deposu ve ayrıca nakilleri yapılacak her yük ve eşyaya uygun olarak belirlenmiş ambalaj gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Bununla birlikte firmamızın, hizmet verdiği birey ve kurumların eşya nakli istemlerine sıkıntısız netice sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, her biri kendi branşlarında pratik sahibi ve deneyimli eleman kadrosu bulunmaktadır.

"Eşyalarınız Zarar Görmesin" sloganıyla, müşterilerine bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin gereksinimlerinin hesaplı, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve zamanında karşılanmasını ana kalite politikası olarak belirlemiştir.

 

Yorumlar

  • Nabi YÜCEL

    Bayındır'da asansörlü nakliyat yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha güvenli olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi hususunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat ekip sorumlusu Hüseyin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde sonuçlandırıldı. Herhangi problem olmadı. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Bayındır'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  • Nilüfer ÖZTÜRK

    Bayındır'da oturduğum İki artı iki evimi çevremin tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Giray bey ve ekibi tamamen kendilerinden beklenilen gibi işlerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

  • Zübeyir KAPLAN

    Bayındır'dan Bursa'ya Kardeşler Nakliyat şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliyat iller arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Seçkin bir hizmetle karşılaştım. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Evde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.