şehirler arası nakliyat

Bayındır Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık, şehiriçi nakliyeye göre uzak mesafeli transfer biçimidir. Lojistik yönüyle ayrımı bulunmaz. Şehirlerarası taşımacılıkta uzaklık fazladır. Bu sebeple, söz konusu gaye adına kullanılacak taşımacılık araçlarının uzun yola karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması icap etmektedir. Firmamızın kullandığı şehirlerarası nakliye araçları, dirençli ve korumalıdır.

Şehirler Arası Nakliyat İçeriği yönüyle nedir? Nasıl Sonuçlandırılır?

Zamanımız taşıma uygulamalarının olumlu anlamda şekillenmesiyle, çelik kasa nakliyat taşıtlarının konforu ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşıma süreçlerinde, en iyi kamyonları kullanan firmamız, hızlı ve güvenli nakliye eylemleri arzetmektedir. Yurdumuzun bütün illerine iller arası taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, hizmet sunduğumuz kurum ve kişilerin taleplerine en sağlam şekilde yanıt sunabilmek adına, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları yerine getirmektedir. iller arası evden eve nakliyat kademelerinde, eğitimli bir kadro çalışmaktadır. Bununla birlikte kuruluşumuzun uyguladığı seçkin işlemler kapsamında son derece güvenli nakliyat hizmetleri yerine getirilmektedir.

İller arası Lojistik İşlemleri?

Eksper aşamasıyla nakliyat işlemleri start alır ve gerekli vasıta, eksper raporu ile saptanır. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılabilir tüm eşyaların özel şekilde paketlenmesi ve diğer eşya ve taşınacak materyalin paketlenmesi işlemlerinden itibaren, asansörle kapalı kasalı taşıma aracına, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. İlk önce büyük ve mukavemetli mobilya ve beyaz eşyalar indirilir ve sonrasında hassas eşyalar yüklenir.

Çelik kasa kamyon, kamyonet ve tırlarımızın hassas malzeme taşıma işlemi doğrultusunda kendine özgü bir şekilde üretilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta eşya hasara karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde temin edilmektedir.

Şirketimiz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti temel hedefimizdir.

Şehirlerarası lojistik alanlarında, paketleme ile kılıflama işlemleri kendine özgüdür. Uzun güzergahların problemleri ile yerleşilecek şehrin iklimsel özelllikleri düşünülür ve bu doğrultuda paketleme yöntemleri yerine getirilir. Paketlemeden itibaren istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatlice uygulanan paketleme ve istifleme ile eşya ve malzemeleriniz zarar görmeye karşı korunmaktadır. İller arası nakliyat adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip soförlerdir. İşletmemizin ve kadromuzun sahip olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkacak tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tonaj konusunda titiz davranmaktadır.

İller arası nakliye fiyatları, taşınılacak çevrenin uzaklığı, kapalı kasa taşıtın özellikleri, isteğe bağlı ek seçenekler ve taşıma aracının büyüklüğü gibi hallere bağlıdır. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat konusunda en makul bir kapsamda ücret belirlemektedir.

 

Yorumlar

  • Nabi YÜCEL

    Bayındır'da asansörlü nakliyat yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha güvenli olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi hususunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat ekip sorumlusu Hüseyin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde sonuçlandırıldı. Herhangi problem olmadı. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Bayındır'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  • Nilüfer ÖZTÜRK

    Bayındır'da oturduğum İki artı iki evimi çevremin tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Giray bey ve ekibi tamamen kendilerinden beklenilen gibi işlerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

  • Zübeyir KAPLAN

    Bayındır'dan Bursa'ya Kardeşler Nakliyat şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliyat iller arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Seçkin bir hizmetle karşılaştım. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Evde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.