Ofis Taşıma

Bayındır Ofis Taşıma

İşletmemiz Bayındır İş yeri Nakliyesi kuruluşları arasında sağlam organizasyon özelllikleri ve ayrıca mutlak müşteri memnuniyeti düşüncesiyle önemli kuruluşlardandır.

İş yeri nakliyesi öteki taşıma çeşitlerine nispeten daha çok titizlik ve aynı zamanda tecrübe gerektiren bir nakliyat işidir.

Büronuzun nakledilmesi hususunda bizi aradığınızda herşeyden önce nakliye işlemlerinde görev verdiğimiz bir personel adresinize gelerek ofisinizdeki eşyaları analiz eder. Analiz işlemi bittikten sonra nakliye planı çıkarılır.

Nakliye faaliyetleri esnasında naklin daha hızlı ve rahat olabilmesi gayesiyle işyerindeki eşya ve malzemeler bölme bölme çalışılarak taşınır. evrak rafları ve mobilyaların demonte işlemleri nispeten seri olabilmesi için elektrikli montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır. Bütün ofis eşya ve malzemeleri avrupadan gelen paketleme malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Evraklar ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilenerek üzerine odayı kullanan kişinin ve odanın ismi yazılır.

Kuruluşumuz büro nakliyesi faaliyetlerini sigorta kapsamına dahil etmektedir.

Bayındır Ofis Taşıma kapsamında uzun zamandır önder konumunu koruyan firmamız Kardeşler Lojistik, güvenilirlik ve sadakat ile Bayındır'lılara hizmet vermektedir.

 

Yorumlar

  • Nabi YÜCEL

    Bayındır'da asansörlü nakliyat yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha güvenli olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi hususunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat ekip sorumlusu Hüseyin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde sonuçlandırıldı. Herhangi problem olmadı. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Bayındır'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  • Nilüfer ÖZTÜRK

    Bayındır'da oturduğum İki artı iki evimi çevremin tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Giray bey ve ekibi tamamen kendilerinden beklenilen gibi işlerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

  • Zübeyir KAPLAN

    Bayındır'dan Bursa'ya Kardeşler Nakliyat şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliyat iller arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Seçkin bir hizmetle karşılaştım. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Evde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.