evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Organizasyonu

Evden eve nakliye operasyonları, eşya nakliyesi kademelerinin, mobilyalar, elektronik malzemeler yahut başka cihazların ziyan görmemesi düşüncesi nedeniyle gerekli önlemlerin alınması kapsamında, belli bir programla yerine getirilmesidir. Ev eşyalarının toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, araç ile gidecekleri yere taşınarak istenilen pozisyonlarına yerleştirilmesi sürecini içerir.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl bir Manâ İçerir? Nasıl İcra Edilir?

Evden Eve Nakliyat, evde bulunan eşyaların nakledilecekleri eve taşınmasında, evinizde bulunan eşyaların zarar görmesini ortadan kaldırıcı tedbirlerle beraber, deneyimli elemanlar tarafından parçalarına ayırma ve monte işlerinin de yapıldığı profesyonel bir taşımacılık sistemidir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliye basitçe evinizde bulunan eşyaların sevk edilmesi manasında icra edilebileceği gibi, yeni evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

Ev eşyaşarının zarara izin verilmemesi hedefiyle, oldukları pozisyonda parçalarına ayırma işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak yeni bir eve nakliyesi ile yeniden montajlarının yapılması ve kullanıma hazırlıklı bir şekle getirilmesi işlemleri evden eve taşıma hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Nakliye sürecinin en önemli safhası ve unsuru mevkiine gelen evden eve taşımacılık, mesleğinin hakikaten yetkilisi bir ekip tarafından icra edilmediği durumda önemli ve telafisi akla yatkın olmayan zorluklara yol açabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için emanet ettiğiniz firmanın, işinde ustalaşmış ve deneyimli bir personeli, çelik kasalı evden eve taşıma araçları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir kurum olması gerekmektedir.

Evden eve nakliye kapsamında ilk önce önem verilmesi gereken öğe paketlemedir. Nakilleri yapılacak möble, araç gereç ve evinizde bulunan eşyaların, kullanım yerlerine göre tespit edilen değişken ambalaj materyalleriyle paketlenerek nakliyat için uygun hale getirilmeleri fazlasıyla gereklidir.

Nitelikli ve uzman bir takviyeyle arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu kavramın yanlızca taşınma olarak tasavvur edilmesi de yetersiz bir bilgi şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma aşamasında hemen eyleme geçmeden evvel, ciddi bir planlama süreci yapılmalıdır.

Firmamızın kendi dallarında uzmanlaşmış ve aynı şekilde deneyimli ekibi yardımı ile, taşınmanın tüm külfetinden şüphesiz uzak kalabilir ve az bir zamanda taşınacağınız mekana geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Eylemleri Sırasında Yerine getirilen Faaliyetler

- Eksper incelemesi: Nakliye programının tam içeriğiyle düzgün yapılabilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda inceleme anlamı taşıyan ve aynı zamanda işletmemizin ücret almadan yerine getirdiği ekspertiz servisimizden yararlanmalısınız.

- Sigortalama: Taşıma sigortası, eşyalarınızı taşıma aşamaları sırasında muhtemel ve istenmeyen durumlara ve zararlara karşı teminat içerisinde tutar.

- Demonte ve Kurulum: Eşyalarınızın doğru biçimde sarımları, kamyon veya tıra düzgün yerleştirilmesi ve hasar almadan nakledilmesi adına söküm işlemleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Ayrıca Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, yeni mekanınızda tesbip ettiğiniz şekilde konumlandırılarak yeniden ekibimizce kurulumları yapılır.

- Ambalaj ve Paketleme: Evinizde bulunan tüm malzemeler ve diğer eşyalar için farklı paketleme materyali kullanılmak suretiyle sarım işlemleri yerine getirilmektedir.

- Taşıyıcı araca istifleme: Sökümleri ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin transfer esnasında zarara karşın muhafaza altına alınabilmeleri, taşıma aracına sağlam yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Yerleştirme: İstenilen yerleşim yerine nakilleri yapılan ve kurulumları tamamlanan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Eşya depolama programı olan kurumumuza ulaşmak suretiyle gereken saklama depolarınızı isteyebilir, birinci sınıf ve güvenli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat faaliyetlerinde özellikle eşyaların muhafaza edilmesi mevzuuna ciddi oranda özen gösterilir. Kurumsal bir kuruluş anlayışının gereği olan profesyonel bakış açısı neticesinde, yük ve eşyaların zayi olması veya tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için şirketimizin her bir bütçeye müsait maliyet aranjmanı yardımıyla, her kişi kolaylıkla bu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin hiçbir problemle karşılaşmadan ve emniyetli şartlar kapsamında nakliyesi ve yerleştirilmesi için, firmamıza her zaman güvenebilirsiniz.