Eşya Depolama

Bayındır Eşya Depolama

Eşya depolama, kuruluşumuzun ifa ettiği kaliteli hizmetlerden biridir. Eşya muhafazası, muhafazası gereken bir malzemenin (örnek olarak makineler ve motosikletler, ofis eşya ve malzemeleri, ev eşya ve malzemeleri, korumanız gereken fazla eşya ve malzemeler, sandıklar bunun gibi) sağlam depo binalarında ve hususi bölmelerde muhafaza edilmesi faaliyetleridir.

Kurumumuz, Bayındır'da ev taşıma ve işyeri nakliyesi süreçleriyle birlikte, müşterilerinin talepleri mukabilinde makul ücretlerle belli süreliğine eşya barındırma işlemleri de sunmaktadır. Bir sene ve daha geniş süreliğine depolama anlaşmalarında 1 defaya mahsus olmak üzere nakliyat ücreti alınmamaktadır.

Devamlı güvenlik elemanlarınca muhafaza altında bulunan antrepolarımız, her türlü afet haline karşın da sigortalıdır.

Kurumumuzca tespit edilen depolama bedelleri, fazlasıyla makul oranlardadır. Planlamada belirlenen dışında farklı fiyatlar tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, planlamada müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimizin tatmininin hedeflendiği eşya depolama kapsamında, lüzumlu her şey firmamız tarafından hesaba katılmıştır.

 

Yorumlar

  • Nabi YÜCEL

    Bayındır'da asansörlü nakliyat yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha güvenli olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi hususunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat ekip sorumlusu Hüseyin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde sonuçlandırıldı. Herhangi problem olmadı. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Bayındır'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  • Nilüfer ÖZTÜRK

    Bayındır'da oturduğum İki artı iki evimi çevremin tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Giray bey ve ekibi tamamen kendilerinden beklenilen gibi işlerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

  • Zübeyir KAPLAN

    Bayındır'dan Bursa'ya Kardeşler Nakliyat şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliyat iller arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Seçkin bir hizmetle karşılaştım. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Evde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.