asansörlü nakliyat

Bayındır Asansörlü Nakliyat

Taşınmak herkes açısından güç ve karışık bir külfet durumunda bulunsa da sektörel ve uygulamadaki gelişmeler neticesinde son yıllarda önemli halde basitleşmiş ve güvenilir duruma gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyat veya büro taşıma, söz konusu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınmayı epey bir kolaylaştırmıştır. Nakliyesi zor ve ağır olan yük ve eşyaların, asansör aracılığıyla taşınması, daha az bir zamanda ve nispeten güvenceli şekilde yapılabilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye kuruluşu desteğiyle yeni bir mevkiye yerleşmek eskisi kadar zahmetli bulunmayacak ve adeta huzurlu olacaktır.

Taşıma süreçleri başlangıcında nakil planı gerçekleştirilir. Nakliyesi yapılacak malzemelerin belirlenmesi ile beraber asansör aracının zorunlu olabileceği yük ve eşyaların halinde, ev taşıma planlamasına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör aracı sayesinde birey gücünün kâfi olamayacağı ağırlık ve büyüklükte olan malzemeler, rahatlıkla taşınır. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma operasyonları, daha kısa sürede yerine getirilebilir. İnsanın oldukça geniş bir sürede taşıyabildiği malzemeler, asansör kullanılarak yapılan nakliye hizmetleri yardımı ile önemli oranda kısa bir zaman içerisinde yeni yerine taşınabilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet veren firmamız, eşyalarınızın emniyetli bir şekilde nakledilmesini temin eder.

 

Yorumlar

  • Nabi YÜCEL

    Bayındır'da asansörlü nakliyat yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha güvenli olduğunu fark ettim ve evimin nakliyesi hususunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyat ekip sorumlusu Hüseyin bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın taşınması zahmetsizce bir şekilde sonuçlandırıldı. Herhangi problem olmadı. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Bayındır'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

  • Nilüfer ÖZTÜRK

    Bayındır'da oturduğum İki artı iki evimi çevremin tavsiyesiyle Kardeşler Nakliyat şirketine taşıttım. Giray bey ve ekibi tamamen kendilerinden beklenilen gibi işlerini yaptılar. Herhangi bir şeye ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliyat işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık firmasını herkese tavsiye ederim.

  • Zübeyir KAPLAN

    Bayındır'dan Bursa'ya Kardeşler Nakliyat şirketiyle taşındım. Kardeşler Nakliyat iller arası evden eve nakliye konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. Seçkin bir hizmetle karşılaştım. Gelen elemanlara ve yetkililere çok teşekkür ederim. Evde var olan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve sistemli çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.